Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2019

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii

SHM Klub
Újezd u Brna


Akce SHM

říjen 2019

po

út

st

čt

so

ne

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc


Kroužky pro rok 2019/2020

obsazení místností v oratoři

 

přihláška ke stažení (vyžaduje oboustranný tisk)

 

registrační poplatek je jednorázový a činí 200 Kč (pokud dítě nemá v době registrace 3 roky, neplatí žádný registrační poplatek)

u některých kroužků je vyžadován doplatek

 

rukodělné

Keramický kroužek (více)

 děti 3.-5. třída ZŠ (doplatek 400 Kč za dítě) od října

  Pavlína Kroupová, Dana Franzová

  Tvoření z točířské hlíny pro starší děti.

  Út 15:00 - 16:00

 

 děti 1.-2. třída ZŠ (doplatek 400 Kč za dítě) od října

  Pavlína Kroupová, Dana Franzová

  Tvoření z točířské hlíny pro mladší děti.

  Út 16:00 - 17:00

 

 dospělí (doplatek 800 Kč za osobu) od října

  Pavlína Kroupová, Dana Franzová

  Tvoření z točířské hlíny pro dospělé.

  Út 17:00 - 18:30 (1x za 14 dní)

 

Výtvarný kroužek (více) 

 děti 1. stupeň ZŠ       od 4. září  

  Anežka Fialová

  Výtvarně-rukodělný kroužek pro děti od 1. do 5. třídy.

  Po 17:00 - 18:00

 

Vaření a pečení

 děti od 10 let       od 8. října  

  Patrik Šujan

  Kroužek kuchyňských prací - především pečení. Bude potřeba si nosit z domu některé suroviny.

  Út 18:00 - 19:30

 

pohybové

Fotbalový kroužek (více)

 od 15 let   ve školní tělocvičně

  Filip Mezuláník

  malý fotbal pro chlapce od 12 let; během roku vyjíždíme na dva turnaje do okolí

  Čt 19:00 - 20:00

 

Florbalový kroužek (více)

 výkonnostní, I.liga AFL (doplatek cca 2000 Kč za osobu a rok)

  Bohdan Hladký

  Členové kroužku hrají Amatérskou Florbalovou Ligu, mládež od 8. tř. ZŠ.

  Ne 18:00  20:00

 

 chlapci 1.  9. třída   ve školní tělocvičně

  Petr Jakubec

  Členové kroužku se učí hrát florbal jeden z nejpopulárnějších sportů posledních let.

  Út 18:30 19:15 - 1. - 4. třída

  Út 19:15 20:00 - 5. - 9. třída

 

Volejbalový kroužek a Ringo

 studenti SŠ a VŠ   ve školní tělocvičně

  Eliška Cupáková

  základy volejbalu pro studenty

  Po 20:00 - 21:30

 

Taneční

 mládež  

  Anežka Pejřová

  nacvičování předtančení

  Ne 17:00 - 19:00

 

kulturní

Pěvecký kroužek (více)

 Chrámový rytmický sbor Újezd u Brna       od 4. září  

  Dominik Hladký

  Sbor, který vystupuje na nejrůznějších mších svatých. Vyjíždí i na vystoupení mimo Újezd.

  St 19:00 - 20:30

 

dětský sbor

  Dominik Hladký

  Základy zpívání pro děti ze ZŠ.

  Čt 16:00 - 17:30

 

Folklorní kroužek

 CM Šternovjan       probíhá

  Rostislav Bednář

  Hrajeme lidové písničky ze Slovácka a podporujeme Brněnsko a okolí v rozvoji folkloru.

  St 19:00 - 22:00

 

 FS Šternovjánek, děti 3-6 let (doplatek 300 Kč za pololetí)     

  Michaela Bednářová, Markéta Pospíšilová

  Dětský folklórní soubor; hlasová výchova, taneční průprava a nácvik choreografií jednoduchých lidových písní za doprovodu cimbálu.

  Út 15:30 - 16:30

 

 FS Šternovjan       probíhá

  David Šinderbal

  Členové kroužku se učí základní taneční průpravu, lidové a folklorní prvky.

  Po 19:00 - 21:00

 

 Malá muzika Šternovjánek       od 9. září

  Marie Fasorová

  Základy folklorní muziky pro nejmenší.

  Po 17:30 - 19:00

 

Divadelní kroužek (více)

děti 5 - 8 let       od října 

  Zdislava Blažková

  Nacvičování vánoční pohádky.

  Čt 15:00 - 16:00

 

děti od 8 let       od října 

  Zdislava Blažková

  Nacvičování divadelní hry Dva tovaryši.

  Pá 19:00 - 20:00

 

ostatní

Mateřský klub Ovečka (více)

 pro maminky a tatínky s dětmi       od 1. října 

  Miriam Macanová

  Dopolední oratoř pro rodiče s malými dětmi.

  út - 9:30 - 11:30 - klub pro rodiče s dětmi do 2 let

  čt - 9:30 - 11:30 - klub pro rodiče s dětmi od 2 do 4 let

 

Ministrantský kroužek (více)

 všichni ministranti       od 9. září  

  Ondřej Blaho, Pavel Fasora

  Setkání pro všechny, kteří slouží u oltáře.

  Po 16:00 - 17:30

 

Bar Driver (více)

 úplně pro všechny       od 2. října  

  Pavel Blažek, Lukáš Joch

  Nízkoprahový kroužek pro širokou veřejnost (stolní hry, šipky, kalčo a nealko bar)

  Pá 19:00 - 20:30

 

Cyklistický kroužek (více)

-------------------------------------------------------------------

organizace Junák

- příroda, hry, tábory, víra

- www stránky

angličtina Miluše Moravcová

- angličtina pro malé děti

hudební škola Radka Meluzína

- výuka hry na hudební nástroje; www stránky