Přesun na obsah

Dnes je 2.12.2022

Svátek má Blanka

SHM Klub
Újezd u Brna


Akce SHM

prosinec 2022

po

út

st

čt

so

ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

Zobrazit jiný měsíc


Kulturní kroužek a jeho činnost

Kulturní kroužek zajišťuje pořádání mnoha akcí našeho Klubu a také přispívá k chodu akcí mimo SHM. Níže uvádíme pár příkladů.

 

Oslava svátku Dona Boska

Součástí oslav dne sv. Jana Boska bývají maškarní plesy pro malé děti, různé soutěže pro starší a možnost hraní stolních her.

příklad

Divadelní představení 
 
Při veřejných divadelních vystoupení kulturní kroužek zajišťuje dobrou srozumitelnost, zvukové a světelné efekty pro diváky. Sál naší oratoře je již vybaven slušným zařízením pro příjemný požitek z uváděných her.

příklad

Karaoke večer

Amatérská pěvecká vystoupení při hudbě z playbacku jsou rovněž zaštiťována kulturním kroužkem. V průběhu večera je možné si mimo jiné hrát stolní hry, povídat si, nebo tancovat. 

příklad
  

Vystoupení souborů

Občas v Újezdě či někde v okolí vystupují místní soubory (taneční, pěvecké, nástrojové) a Kulturní kroužek pomáhá se zákulisní přípravou a případně i ozvučení areálů.

příklad
 

 

rockový festival BoudkyBoudky

rockový festiválek více méně známých kapel pro mladé lidi z okolí Újezda. Festival se vyznačuje tím, že bývá bezalkoholický. Pravidelně nás podporuje firma www.ma.cz.

příklad
 
 

Koncerty Chrámového rytmického sboru

Kulturní kroužek zajišťuje ozvučení pro většinu akcí sboru, a to buď přímo v našem kostele, nebo i při nejrůznějších výjezdech mimo Újezd.