Vstup pro vedoucí kroužků
Jste zde
Kroužky pro rok 2023/2024
obsazení místností v oratoři
přihláška ke stažení (vyžaduje oboustranný tisk)
registrační poplatek je jednorázový a činí 400 Kč (pokud dítě nemá v době registrace 3 roky, neplatí žádný registrační poplatek)
u některých kroužků je vyžadován doplatek
rukodělné
Keramický kroužek (více)
děti ZŠ (doplatek 800 Kč za osobu) od 6. listopadu 2023
Pavlína Kroupová
Tvoření z točířské hlíny pro děti ze ZŠ.
Po 15:00 - 16:00
děti ZŠ (doplatek 800 Kč za osobu) od 7. listopadu 2023
Dana Franzová
Tvoření z točířské hlíny pro děti ze ZŠ.
Út 15:30 - 17:00
dospělí (doplatek 1600 Kč za osobu) od 6. listopadu 2023
Pavlína Kroupová
Tvoření z točířské hlíny pro dospělé.
Po 16:30 - 17:30
Výtvarný kroužek (více)
děti od 12. října 2023
Ludmila Jašková, Michaela Kalvodová
Ruční tvoření ze všeho možného.
Čt 16:00 - 17:00
pohybové
Cvičení pro děti (více)
děti od 3 do 5 let v herně oratoře od 20. října 2023
Eliška Rausová
Základy cvičení a pohybových aktivit pro malé děti.
Pá 16:00 - 17:00
Fotbalový kroužek (více)
od 15 let ve školní tělocvičně již probíhá
Filip Cupák
malý fotbal pro chlapce od 12 let; během roku vyjíždíme na turnaje do okolí
Čt 20:00 - 21:30
Florbalový kroužek (více)
výkonnostní, I.liga AFL ve školní tělocvičně (doplatek cca 2000 Kč za osobu)
Bohdan Hladký
Členové kroužku hrají Amatérskou Florbalovou Ligu, mládež od 8. tř. ZŠ.
St 20:00 - 21:30
děti 8 - 11 let ve školní tělocvičně od
Bohdan Hladký
Děti se učí základům florbalu.
Čt 15:30 - 16:30
děti 12 - 15 let ve školní tělocvičně od
Bohdan Hladký
Děti mírně pokročilejší.
Čt 16:30 - 17:30
Volejbalový kroužek a Ringo
studenti SŠ a VŠ ve školní tělocvičně již probíhá
Eliška Rausová
Základy volejbalu pro studenty a Ringo pro všechny.
Po 20:00 - 21:30
Turistický
děti předškolního věku vyzvednutí ve školce od 12. října 2023
Zdislava Blažková
Procházky v blízkém okolí Újezda.
Čt 12:30 - 14:30
děti školního věku
Zdislava Blažková
Procházky v blízkém okolí Újezda.
občas v sobotu dle domluvy
kulturní
Pěvecký kroužek (více)
Chrámový rytmický sbor Újezd u Brna již probíhá
Dominik Hladký
Sbor, který vystupuje na nejrůznějších mších svatých. Vyjíždí i na vystoupení mimo Újezd.
St 19:00 - 20:30
Folklorní kroužek
CM Šternovjan probíhá
Rostislav Bednář
Hrajeme lidové písničky ze Slovácka a podporujeme Brněnsko a okolí v rozvoji folkloru.
St 20:00 - 22:00
FS Šternovjan již probíhá
Lukáš Fraj, Iva Procházková
Průprava brněnsmými lidovými tanci.
Po 19:00 - 21:00
DFS Šternovjánek, děti mladší (doplatek 500 Kč za pololetí) již probíhá
Michaela Bednářová, Markéta Pospíšilová
Dětský folklórní soubor; hlasová výchova, taneční průprava a nácvik choreografií jednoduchých lidových písní za doprovodu cimbálu.
Út 15:00 - 16:30
DFS Šternovjánek, děti starší (doplatek 500 Kč za pololetí) již probíhá
Michaela Bednářová, Markéta Pospíšilová
Dětský folklórní soubor; hlasová výchova, taneční průprava a nácvik choreografií jednoduchých lidových písní za doprovodu cimbálu.
Út 16:30 - 17:30
DFS Šternovjánek, hlasová průprava (doplatek 500 Kč za pololetí) již probíhá
Michaela Bednářová, Markéta Pospíšilová
Dětský folklórní soubor; hlasová výchova, taneční průprava a nácvik choreografií jednoduchých lidových písní za doprovodu cimbálu.
Po 16:00 - 16:45
Malá muzika Šternovjánek od 2. října 2023
Marie Fasorová
Základy folklorní muziky pro nejmenší.
Po 17:30 - 18:30
Divadelní kroužek (více)
děti 3. - 9. třída ZŠ od 12. října 2023
Pavel Blažek
Nacvičování mikulášské pohádky.
Čt 17:00 - 18:30
ostatní
Mateřský klub Ovečka (více)
pro maminky a tatínky s dětmi do 2 let od 3. října 2023
Terezie Moslerová
Dopolední oratoř pro rodiče s malými dětmi.
Út 9:30 - 12:00
pro maminky a tatínky s dětmi od 2 do 4 let od 5. října 2023
Marie Lišková
Dopolední oratoř pro rodiče s malými dětmi.
Čt 9:30 - 12:00
pro maminky a tatínky s dětmi od 12. října 2023
Michaela Pařízková
Odpolední oratoř pro děti předškolního věku za přítomnosti rodiče.
Čt 16:30 - 17:45
Ministrantský kroužek (více)
ministranti od 2. třídy ZŠ již probíhá
Pavel fasora, Václav Jašek, Patrik Šujan
Setkání pro všechny, kteří slouží u oltáře.
Po 16:00 - 17:30
Stolní hry (více)
mládež od 16 let od 21. října
Tomáš NAchtnebl, Jakub Jašek
Chceš si zahrát stolní či deskové hry? Šipky? Přijď v pátek večer na oratroř!
Pá 19:00 - 21:00
-------------------------------------------------------------------
hudební škola Radka Meluzína
- výuka hry na hudební nástroje