Přesun na obsah

Dnes je 26.6.2022

Svátek má Adriana

SHM Klub
Újezd u Brna


Akce SHM

říjen 2021

po

út

st

čt

so

ne

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Zobrazit jiný měsíc


Den Dona Boska 2012

Při příležitosti oslavy svátku Dona Boska se na oratoři uskuteční zajímavé odpoledne pro děti a mládež.


Oslava svátku Dona Boska byla koncipována podobně jako vloni. Tedy rozdělení celého odpoledne na tři části. Prvně byl maškarní ples pro děti, pak následovala hra pro školní mládež a nakonec si všichni mohli zahrát stolní a deskové hry.

Nejprve si děvčata připravila program maškarního plesu pro děti předškolního věku. Jako téma bylo zvoleno Večerníčky. Průvodcem odpoledne se staly postavičky Pat&Mat, Bořek stavitel a sám Večerníček.

Děti plnily nejrůznější soutěže, jako třeba absolvování překážkové dráhy, bourání kuželek či sólové zpívání. Mezi soutěžemi si všechny děti mohly společně s průvodci odpoledne zatancovat. Někteří si jen tak pobíhali po sálku a pinkali si s balónky. Během celých dvou hodin se děti rozhodně ani chvíli nenudili a navíc se všichni naučili tancovat tanec jenka - letkis.

Druhá část odpoledne byla připravena pro starší žáky a mladší studenty. Vedoucí chlapeckého tábora si připravili pár soutěží, které měly absolvovat trojice soutěžících. Pro nejlepší týmy byly připraveny sladké odměny. Mrzi soutěžemi byl tradiční závod RC modelů, překážková dráha, přepracovaná hra Aktivity a hra na potápějícím se ostrově.

Nakonec se někteří posadili ke stolům a zahráli staré známé dobré stolní hry. Dokonce se otevřely i krabice s novými hrami, které se staly velmi populárními.

Pavel Blažek 

fotogalerie maškarní ples

fotogalerie soutěže


Příbuzné článkyDiskuse

-- Tato diskuse neobsahuje žádné příspěvky --


Vložit příspěvek

Počet znaků: 0 / 1500

devětmínuspět=

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.