Vstup pro vedoucí kroužků
Akce SHM
po | út | st | čt | pá | so | ne |
---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 |
|
|
|
|
|
|
Zobrazit jiný měsíc
Jste zde
Letní stanové tábory
-
stavění tábora: pá 28. června - so 29. června
-
mládež: po 1. - so 6. července
- rodiny s dětmi I: so 6. - st 10. července
- prarodiče s vnoučaty: st 10. - so 13. července
- chlapci: so 13. - so 27. července
- děvčata: so 27. července - so 10. srpna
- rodiny s dětmi II: so 10. srpna - st 14. srpna
-
stavění tábora: pá 30. června - so 1. července
-
mládež: po 3. - ne 9. července
-
DIVERGENT: ne 9. - ne 23. července D
-
rodiny s dětmi I: ne 23. - pá 28. července
- rodiny s dětmi II: pá 28. července - st 2. srpna
- prarodiče s vnoučaty: st 2. - so 5. srpna
-
Seggr: ne 6. - ne 20. srpna CH
-
stavění tábora: pá 1. - so 2. července
-
mládež: so 2. - so 9. července
-
Scuttlers: so 9 - so 23. července CH
-
Alone: so 23. července - so 6. srpna D
-
rodiny s dětmi I: so 6. - st 10. srpna
- rodiny s dětmi II: st 10. - ne 14. srpna
-
stavění tábora: čt 1. - so 3. července
-
mládež: so 3. - so 10. července
-
Narnie: so 10 - so 24. července D
-
chlapci: so 24. července - so 7. srpna
-
rodiny s dětmi I: so 7. - st 11. srpna
- rodiny s dětmi II: st 11. - ne 15. srpna
- volné tábořiště: ne 15. - pá 27. srpna
-
-
Tajemná komnata: po 19. - 23. července příměstský v Újezdě
-
stavění tábora: pá 26. - so 27. června
-
mládež: po 29. června - so 4. července
-
HoMiNiMi: so 4. - so 18. července D
-
Eragon: so 18. července - so 1. srpna CH
-
rodiny s dětmi I: so 1. - st 5. srpna
- rodiny s dětmi II: st 5. - ne 9. srpna
-
-
Ostrov pokladů: po 20. - pá 24. července příměstský v Újezdě
-
stavěcí tábor pro mládež 2. - 6. 7.
-
Musaši 6. - 20. 7. CH
-
Mushu 20. 7. - 1. 8. D
-
rodiny s dětmi - 2. - 7. 8.
-
-
příměstský tábor Harry Potter 8. - 12. 7.
-
stavěcí tábor pro mládež 3. - 7. 7.
-
Harry Potter 7. - 21. 7. CH
-
Černá perla 21. 7. - 2. 8. D
-
rodiny s dětmi - 2. - 7. 8.
-
-
příměstský tábor ???
-
Robinsonův ostrov - stavěcí tábor pro mládež 4. - 8. 7.
-
Gladiátor 8. - 22. 7. CH
-
Ostrov Siber 22. 7. - 5. 8. D
-
rodiny s dětmi - 5. - 9. 8.
-
Bořek stavitel 27. 6. - 1. 7. M
-
Star Wars 1. - 12. 7. CH
-
7 divů světa 12. 7. - 23. 7. D
-
rodiny s dětmi - 6. - 10. 8.
-
-
příměstský tábor 11. - 15. 7.
-
mládež 29. 6. - 4. 7.
-
Poklad na Stříbrném jezeře 4. - 18. 7. CH
-
Akta X 18. 7. - 1. 8. D
-
rodiny s dětmi 1. - 5. 8. R
-
-
příměstský tábor 13. - 17. 7.
-
mládež 30. 6. - 5. 7.
-
Mogadishu 5. - 19. 7. CH
-
Pacific Express 19. 7. - 2. 8. D
-
Olympijské hry 2. 8. - 6. 8. R
-
-
příměstský tábor 7. 7. - 11. 7.
-
mládež 1. - 6. 7.
-
Corleone 6. - 20. 7. CH
-
Popoupo 20. 7. - 3. 8. D
-
Ferda mravenec 3. 8. - 7. 8. R
-
-
příměstský tábor 8. 7. - 12. 7.
-
mládež 2. - 7.7.
-
děvčata 7. - 21.7. D
-
Lincoln 21.7. - 4.8. CH
-
rodiny s dětmi 4. - 8.8. R
-
-
příměstský tábor 23. - 27. 7.
-
mládež 1. - 9.7.
-
Atlantis 9. - 23.7. CH
-
Stroj času 23.7. - 6.8. D
-
Noemova archa 6. - 10.8. R
Protivanov 2009
-
mládež 29.6. - 3.7.
-
Tři mušketýři 4.7. - 18.7. D
-
Dakar 18.7. - 1.8. CH
-
Indiáni 1. - 5.8. R
Protivanov 2008
Protivanov 2007
- Cesta do pravěku CH
- M*A*S*H D
- stavěcí M
Protivanov 2006
- Le Monde CH
- Wakan-Tanka D
- stavěcí M
Protivanov 2005
- Tenochtitlan CH
- Karlštejn D
- stavěcí M
Protivanov 2004
- Nové Mexiko CH
- Ithaka D
Protivanov 2003
- Exodus CH
- El Passo D
Protivanov 2002
- Hobit CH
- Ramses D
Protivanov 2001
- Camelot CH
- Orbis D
Sloup 2000
- Sarrasin CH
- Hiawatha D
Sloup 1999
- Shaolin CH
- Kolumbus D
- Shaolin M
Podomí 1998
- Inka CH
- Kunhuta D
- Inka M
Podomí 1997
- Černý Koráb CH
- Ronja D
- Černý Koráb M
Podomí 1996
- Victoria CH
- Victoria D
Bukovinka 1995
Bukovinka 1994
*
D - tábor pro děvčata
CH - tábor pro chlapce
M - tábor pro mládež
R - tábor pro rodiny s malými dětmi