Přesun na obsah

Dnes je 14.6.2021

Svátek má Roland

SHM Klub
Újezd u Brna


Akce SHM

červen 2021

po

út

st

čt

so

ne

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc


Karaoke večer 2011

První karaoke večer na oratoři. Během večera může kdokoliv vystoupit a předvést ostatním svůj pěvecký um. Souběžně bude večer možnost zahrát si jakoukoliv stolní hru, která je na oratoři k dispozici.


Karaoke večer společně se stolními hrami se uskutečnil v sobotu 2. dubna 2011.

Začínalo se okolo 19. hodiny a všichni byli zvědaví jak vlastně tento večer bude probíhat, ostatně podobně na tom byli i sami organizátoři.  Stoly a stolní hry byli již připravené, stejně jako vybavení pro karaoke. Pro ty co neví oč se jedná tak v krátkosti se jednoduše jedná o zpívání podle textu běžícího na plátně do melodie - zpěvu se většinou účastní amatéři. 

Připraveni byli dokonce i porotci, kteří hodnotili: Taneční předvedení hodnotil – Pavel Blažek, zpěv posuzoval Pavel Fasora a celkový dojem obodovával Honza Konvica.

Jako 1. vystoupení nám (trošku nedobrovolně) předvedl odvážlivec Filip Cupák, čímž rozjel celou akci naplno. Pak už to jelo jeden za druhým, dále vystupovala Karolína Mezuláníková, po té dokonce předvedení skupiny Lunetic, které nám ukázali chlapci: Bohouš, Jiří Šmerda, Michal Cupák a Filip Mezuláník. Dále např. dvojice dam Ladies – Markéta Košíková a Michaela Josefiová, nebo Míša na druhou – Míša Jašová a Míša Dudáková. Dále Ondřej Velíšek a Václav Jaša a spoustu dalších.

Mezi každým představením si ostatní mohli zahrát různé stolní hry. Nakonec bylo vyhlášení nejlepších „karaokystů.“ 

3. místo obsadili: Jiří Šmerda s Mončou Křížovou a také duo Ladies.

Na 1. pozici se umístili: Ondřej Velíšek s Vaškem Jašou a Míša Jašová s Michalem Cupákem.

Mě osobně se tato akce líbila, protože zde byli výborný kolektiv, užil jsem si zde spoustu zábavy a věřím, že ostatní také, takže už se těším na příští konání této akce .

 
Filda Mezuláník

fotogalerie