Přesun na obsah

Dnes je 5.3.2021

Svátek má Kazimír

SHM Klub
Újezd u Brna


Akce SHM

březen 2021

po

út

st

čt

so

ne

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc


II. bodovací turnaj ve stolním tenise

první březnový víken se v Újezdě utkali děti ve stolním tenise. Akci hostila místní oratoř, školní tělocvična a sokolovna.


II. bodovací turnaj ve stolním tenise

První březnový víkend v Újezdě byl ve znamení populární hry sthlního tenisu (ping-pongu). Druhý bodovací turnaj je v Újezdě již tradicí. Starší sportovci se již těší na stravování, které zajišťuje školní jídelna ZŠ Újezd u Brna. V pátek, ve velkém počtu, přijeli Havířováci. V devět hodin bylo rozlosování turnaje, i když jsme tušili, že se to ráno bude opět muset změnit kvůli absenci některých soutěžících. V sobotu po snídani začaly soutěže ve školní tělocvičně. Kolem druhé hodiny se soutěž dostala do druhé fáze. To už některým źačalo jít o hodně, tedy o "medaile." Kolem večeře už byly na řadě čtvrtfinálové zápasy. Po večeři se rozhodovalo o prvních místech ve čtyřech kategoriích. Výsledek byl pro úježďáky celkem dobrý, dvě medailové pozice.

V neděli se nejprve účastníci mohli zúčastnit mše svaté. Bohužel jich tam bylo žalostně málo. Pak jsme se přestěhovali do místní Sokolovny, kde se konal turnaj čtyřher. Zde zástupci Újezda (v čele s panem místostarostem) vypadli poměrně brzy.

Nakonec vše ukončilo předání diplomů, odměn a samozřejmě vynikající oběd. Na závěr bych chtěl poděkovat kuchařům, kteří se po celou dobu turnaje starali o naše žaludky a vařili naprosto výborně.

 

fotogalerie (Stanislav Pospíšil, Pavel Blažek)

fotogalerie (Jean traxler)